Projektujemy oraz wdrażamy rozwiązania dla stref komercyjnych

Zajmujemy się projektowaniem, produkcją oraz wdrożeniem rozwiązań dla stref komercyjnych. Niezależnie czy otwierasz mały sklep osiedlowy, potrzebujesz mebli do strefy wolnocłowej na lotnisku czy też wyspy sprzedażowej do galerii trafiłeś w dobre miejsce.

W pierwszej kolejności dokonujemy analizy potrzeb klienta, dokonujemy analizy procesu pozyskania oraz prowadzenia klienta w badanym przypadku. Następnie przedstawiamy szereg propozycji w zakresie usprawnienia sprzedaży detalicznej off-line jak i online. Doradzamy jak zwiększać wartość obecnych klientów oraz przyciągnąć nowych. Następnie w ścisłej współpracy tworzymy model koncepcyjny, aby następnie w oparciu o niego opracować sposób wdrożenia.

Pozytywny odbiór danej marki przekłada się na większą sprzedaż. W obecnej dobie dynamicznego rozwoju branży retail w zakresie e-commerce, tradycyjny sklep musi zaoferować konsumentowi coś więcej, niż zeskanowanie przyniesionych do kasy zakupów oraz przyjęcia za nie zapłaty. Największym wyzwaniem stojącym przed daną marką jest stworzenie z klientem relacji poprzez zapewnienie przyjemnego doświadczenia i pozytywnych skojarzeń związanych z jej produktem.

Obecne trendy na rynku handlu detalicznego / retail wynikają bezpośrednio ze środowiska w jakim konsument kształtuje swoje oczekiwania oraz dokonuje decyzji zakupowych.

Jesteśmy producentem rozwiązań Shop-in-shop w tym między innymi wysp handlowych.  W obecnych czasach proces sprzedaży nie opiera się jedynie na produkcie odpowiadającemu zapotrzebowaniu klienta, ale również odpowiednia ich ekspozycja na tle innych ofert. Ma to szczególne znaczenie w galerii handlowej czy markecie. Klient jest atakowany z różnych stron mnogością bodźców oraz ofert a brak efektywnej ekspozycji towaru może skutkować jego przeoczeniem.

Atakowani różnorodnością bodźców klienci, mogą bowiem łatwo przeoczyć niewystarczająco efektowną wystawę towaru, która możliwa jest dzięki inwestycji w takie elementy promocyjne jak wyspy handlowe, stoiska handlowe czy innego rodzaju możliwości wyeksponowania produktów naszych klientów.

WYSPY HANDLOWE

Wyspy i stoiska handlowe są doskonałym narzędziem do ekspozycji towaru w markecie lub galerii handlowej. Zadaniem tego typu rozwiązania jest efektowny sposób przyciągnięcia uwagi klientów i doprowadzenia do pożądanego procesu zakupu wyeksponowanych towarów.  Naszym obszarem działania jest tworzenie tego typu rozwiązań od A do Z łącznie z zabudową i montażem stoisk handlowych.

SALE ORAZ STREFY SPRZEDAŻOWE

Lubimy wyzwania. Realizujemy ambitne oraz bardziej złożone projekty. Mamy doświadczenie w projektowaniu oraz realizacji całych sal oraz stref sprzedażowych. Przy tego typu projektach wspieramy naszych klientów na każdym etapie tworzenia projektu.  Otrzymując dany metraż strefy, przygotowujemy projekt, następnie zgodnie z harmonogramem realizujemy produkcję poszczególnych elementów, aby na końcu terminowo zamontować i oddać gotowy projekt.