Tworzymy meble szyte na miarę

Dla domów, biur, hoteli oraz zastosowań komercyjnych

Nasza stolarnia specjalizuje się w tworzeniu wysokiej jakości mebli na wymiar dla odbiorców prywatnych oraz komercyjnych. Niezależnie od tego, czy szukasz mebli robionych na wymiar do swojego domu, sklepu czy biura, mamy coś dla każdego. Nasze projekty obejmują szeroki zakres stylów, od tradycyjnych po nowoczesne.

Wśród realizowanych przez nas projektów mebli domowych znajdziesz kuchnie na wymiar, garderoby, domowe biura, meble do salonu, szafy robione na miarę, aranżacje sypialni i funkcjonalne zabudowy do przechowywania i wiele więcej.

Dla Twojej firmy, możemy stworzyć wszelkiego rodzaju gabloty, regały na dokumenty lub do innego zastosowania, stoły konferencyjne, biurka dla pracowników oraz wszelkiego rodzaju inne meble. Nasze meble komercyjne projektowane są aby, były trwałe i stylowe.

Wszystkie nasze meble wykonane są z najwyższej jakości materiałów i technik konstrukcyjnych. Nasi projektanci zwracają uwagę na każdy szczegół, aby zapewnić, że każdy mebel stworzony przez nas będzie trwały i funkcjonalny.

Meble do mieszkań i domów

Meble robione na wymiar to idealne rozwiązanie, aby podkreślić niepowtarzalny styl swojego domu lub mieszkania. Tworzymy aranżacje każdego pomieszczenia w domu, w tym jadalnie, biura, domowe biblioteczki, kuchnie na wymiar, garderoby, łazienki i wiele innych. Każdy element jest fachowo zaprojektowany aby, aranżowana przestrzeń była maksymalnie funkcjonalna i atrakcyjna dla oka. Od wyboru mamy szeroki wachlarz materiałów takich jak bogata paleta dekorów, fornir, elementy lakierowane i bogatą bazę wykończeń jak uchwyty, lustra, lacobele, szkło z zadrukiem oraz lustra. Dzięki naszym meblom możesz mieć idealnie zaplanowaną przestrzeń, która będzie pasowała do Twojego stylu i potrzeb.

null

Kuchnie na wymiar

null

Meble łazienkowe

null

Meble do spiżarni

null

Szafy na wymiar

null

Meble do sypialni

Meble do pokoju dziecięcego

null

Meble do salonu

null

Meble do biura

Meble dla biura

Bardzo dobrze czujemy się przy realizacji rozwiązań biurowych. Produktywna atmosfera oraz dobry duch firmy to zadowoleni pracownicy, naszym zadaniem jest dołożenie wszelkich starań, aby nasze projekty przyczyniały się do realizacji tego celu. Projektując zwracamy szczególną uwagę na ergonomię i estetykę naszych rozwiązań idealnie dopasowanych do Waszych potrzeb.

W ramach naszej oferty realizujemy m.in.

 • meble pracownicze
 • meble do gabinetu
 • lady recepcyjne
 • stoły konferencyjne
 • kuchnie biurowe

Meble dla branży HoReCa

Meble dla branży hotelowej, gastronomicznej i

Istotną dla nas grupą są meble dla branż HoReCa, czyli meble hotelarskie oraz meble dla restauracji. Każdy nasz projekt traktujemy indywidualnie a nasze produkcje za każdym razem szczegółowo są analizowane tak, aby w pełni sprostać oczekiwaniom klienta.

Trzecią grupą są meble dedykowane dla prywatnych domów oraz mieszkań. Prywatne mieszkanie lub dom to oaza spokoju dla jego mieszkańców. Zwracamy szczególną uwagę na funkcjonalność, estetykę oraz kontrolę jakości przy realizacji tego typu projektów. Naszym celem jest sprawić, aby nasze meble znacząco podnosiły jakość i komfort życia w Twoim domowym zaciszu.

Meble dla hoteli

 • Recepcje: meble na wymiar, krzesła, stoły, pufy, sofy, regały, zabudowy, dekoracje, firany, zasłony, karnisze, poduszki dekoracyjne.
 • Sale konferencyjne: stoły, krzesła, regały, szafy, biblioteczki, firany i zasłony wraz z karniszami.
 • Pokoje hotelowe: szafy, stoły, krzesła, fotele, stoliki, biurka, pufy, sofy, łóżka, dekoracje, firany i zasłony wraz z karniszami.
 • Apartamenty: kuchnie na wymiar, szafy, stoły, krzesła, komody, regały, fotele, stoliki, biurka, pufy, sofy, łóżka, dekoracje, firany i zasłony wraz z karniszami.
 • Jadalnie: stoły, krzesła, szafki, meble na wymiar, bufety itp..
 • VIP room: szafki spersonalizowane, aneks kuchenny, meble ekskluzywne, regały, kanapy, stoły itp…

Meble dla restauracji oraz kawiarni

Meble do restauracji obejmują takie meble jak stoły, stoliki, krzesła, loże barowe, komody, witryny, recepcje i lady barowe.