Producent materiałów reklamowych POSM

Tworzymy pełną gamę materiałów POS. Niezależnie czy potrzebujesz prostej ekspozycji czy złożonej interaktywnej strefy sprzedaży. Nasze materiały POS pomogą aktywować Twoją sprzedaż. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie powstawania projektu w zakresie kreacji koncepcji, modelowania 3D, projektowania, produkcji oraz montażu.
Wszechstronna znajomość trendów rynkowych, rozwiązań technologicznych i informatycznych, pozwala nam na tworzenie dedykowanych rozwiązań, idealnie dopasowanych do potrzeb klienta. Współpracując z naszymi klientami pomagamy im podnieść atrakcyjność produktów, a przede wszystkim w znaczący sposób podnieść rozpoznawalność ich marki oraz zwiększyć sprzedaż.

Projektując, kładziemy nacisk na innowacje. Łączymy to co stare i sprawdzone z tym co pionierskie i nowoczesne. Stosujemy tworzywa sztuczne, metal w połączeniu z drewnem wzbogacając produkty o nowoczesne rozwiązania digital. Dbamy, aby finalny produkt był przemyślany w najdrobniejszych szczegółach. Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz wiedzy uwzględniamy wszelkie aspekty z psychologii sprzedaży, najlepsze technologie oraz materiały, aby uzyskać unikalny przekaz marketingowy.

Pomożemy Ci kompleksowo zrealizować Twoją kampanię POS

Przekształć oglądających
  • Szukasz solidnego partnera biznesowego, który kompleksowo zajmie się Twoim projektem i dostarczy go w całej Europie lub tylko wybranym regionie?
  • Planujesz kampanię opartą o materiały POS?
  • Szukasz partnera z bogatym, wieloletnim doświadczeniem i szerokim portfolio?

Nie szukaj dalej skorzystaj z naszej oferty All Inclusive

KROK 1

Projekt

KROK 2

Produkcja

KROK 3

Wdrożenie - Montaż

Produkujemy pełną gamę materiałów POSM. Poniżej znajdziesz opis niektórych z nich:

  • Standy– stojące elementy reklamowe mogą być wykonane zarówno z kartonu jak i bardziej trwałych materiałów jak np. sklejka, plastik czy metal
  • Hanger– wisząca forma reklamy, która najczęściej eksponuje logo marki lub produktu
  • Pusher– inaczej zwany popychaczem produktów, stosuje się go często przy ekspozycji produktów o niewielkich rozmiarach (np. lakiery do paznokci). Ich zdaniem jest zadbanie, aby produkt zawsze był na skraju regału. Wyjmując jeden produkt, na jego miejsce zostaje przesunięty kolejny z kolejki.
  • Wobbler– ruchoma forma reklamy przymocowana do krawędzi regału
  • Stojak na ulotki– stojak o dowolnym kształcie np. w kształcie produktu. Jego zdaniem jest zachęcić klienta do wzięcia ulotki i za jej pośrednictwem zapoznania się z pożądanym tematem
  • Makiety produktów– model produktu wykonany w skali

Niezależnie od wielkości rozwiązania jakiego potrzebujesz. Czy posiadasz konkretną wizję czy jedynie jej zarys trafiłeś we właściwe miejsce. Specjalizujemy się w tworzeniu rozwiązań idealnie dopasowanych do potrzeb klienta. W naszych produkcjach stawiamy na wysoką jakość, ciekawy design oraz efektywność rozwiązania.

Rodzaje materiałów reklamowych POSM w naszej ofercie

null

Funkcjonalne lady sklepowe

null

Ekspozytor naladowy

null

Lightboxy

null

Dyspensery na ladę

null

Totemy

null

Standy podłogowe

null

Kasetony, semafory, ledony

null

Strefy sprzedażowe

null

Stoiska i wyspy handlowe

null

Ekspozycje sklepowe

Skuteczne materiały POS dla Twojej branży