Producent materiałów POS

Jednym z filarów naszej działalności jest produkcja materiałów wspierających sprzedaż. Nasze materiały POS pomogą aktywować Twoją sprzedaż. Niezależnie czy potrzebujesz prostego rozwiązania czy dedykowanego, oryginalnego narzędzia o krajowym lub międzynarodowym zasięgu, trafiłeś we właściwe miejsce.

Szczegółowy zakres usług można znaleźć w dalszej części strony lub klikając w ten link.

Naszych klientów wspieramy na wszystkich etapach kreowania oraz produkcji rozwiązań POS w zakresie:

 • tworzenia koncepcji / kreacji
 • modelowania 3D
 • projektowania
 • produkcji
 • montażu

Ekspozytory naladowe EKSPOZYTORY NALADOWE Naladowy Plus SEMILAC Naladowy Blanche Ekspozytory napółkowe EKSPOZYTORY NAPÓŁKOWE TCHIBO SEMILAC LAYS Standy podłogowe STANDY PODŁOGOWE JACK DANIELS CHIVAS CHIVAS BALANTINES OLEWNIK KAKAOWIEC DODO SEMILAC Shop-in-shop EKSPOZYCJE SHOP IN SHOP Komercyjna 1 Komercyjna 1

Projektując, kładziemy nacisk na innowacje. Łączymy to co stare i sprawdzone z tym co pionierskie i nowoczesne. Stosujemy tworzywa sztuczne, metal w połączeniu z drewnem wzbogacając produkty o nowoczesne rozwiązania digital. Dbamy, aby finalny produkt był przemyślany w najdrobniejszych szczegółach. Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz wiedzy uwzględniamy wszelkie aspekty z psychologii sprzedaży, najlepsze technologie oraz materiały, aby uzyskać unikalny przekaz marketingowy.

Produkujemy pełną gamę materiałów POSM. Poniżej znajdziesz opis niektórych z nich:

 • Standy – stojące elementy reklamowe mogą być wykonane zarówno z kartonu jak i bardziej trwałych materiałów jak np. sklejka, plastik czy metal
 • Hanger – wisząca forma reklamy, która najczęściej eksponuje logo marki lub produktu
 • Pusher – inaczej zwany popychaczem produktów, stosuje się go często przy ekspozycji produktów o niewielkich rozmiarach (np. lakiery do paznokci). Ich zdaniem jest zadbanie, aby produkt zawsze był na skraju regału. Wyjmując jeden produkt, na jego miejsce zostaje przesunięty kolejny z kolejki.
 • Wobbler – ruchoma forma reklamy przymocowana do krawędzi regału
 • Stojak na ulotki – stojak o dowolnym kształcie np. w kształcie produktu. Jego zdaniem jest zachęcić klienta do wzięcia ulotki i za jej pośrednictwem zapoznania się z pożądanym tematem
 • Makiety produktów – model produktu wykonany w skali

Niezależnie od wielkości rozwiązania jakiego potrzebujesz. Czy posiadasz konkretną wizję czy jedynie jej zarys trafiłeś we właściwe miejsce. Specjalizujemy się w tworzeniu rozwiązań idealnie dopasowanych do potrzeb klienta. W naszych produkcjach stawiamy na wysoką jakość, ciekawy design oraz efektywność rozwiązania.

Potrzebujesz wsparcia przy realizacji swojego projektu POS? Skontaktuj się z nami.

Odpowiemy na wszelkie pytania, rozwiejemy wątpliwości i pomożemy zrealizować Twój projekt.

Kliknij tutaj, aby wysłać nam swój brief

Zakres usług POSLINE w zakresie produkcji materiałów POS

Przez lata wypracowaliśmy proces produkcji materiałów POS. Podzieliśmy go na trzy fazy, przy czym każda faza składa się z kilku osobnych procesów. Zazwyczaj projekt zaczynamy od zbadania rynku, przeprowadzenia analiz, stworzenia modelu oraz opracowanie dokumentacji koncepcyjnej. Następnie przechodzimy do fazy produkcyjnej w której tworzymy dokumentację produkcyjną oraz realizujemy produkcję. Trzecia faza zawiera wszystkie czynności post-produkcyjne związane z audytami, serwisem oraz w fazie końcowej utylizację.

BADANIE POTRZEB KLIENTA I TWORZENIE KREACJI

W tej fazie pomagamy w pozycjonowaniu oferty naszego klienta oraz określaniu strategii sprzedaży detalicznej. Na podstawie wywiadu z klientem, tworzymy szereg koncepcji z których finalnie wybrana zostaje jedna, najbardziej dopasowana do jego potrzeb. Nasz zespół projektowy ma bogate doświadczenie w projektowaniu kreatywnych, interesujących i innowacyjnych rozwiązań.

Po dopracowaniu wstępnego projektu, przechodzimy do fazy prototypowania w wyniku której powstaje prototyp, który pozwala na rzeczywistą weryfikację założeń projektowych oraz dopracowaniu ostatnich mankamentów przed fazą produkcji. Na tym etapie w ścisłej współpracy z klientem zatwierdzamy projekt i określamy najbardziej odpowiednie metody oraz materiały konstrukcyjne.

DORADZTWO

PROTOTYPOWANIE

KREATYWNY DESIGN

WYCENA

PROJEKT TECHNICZNY, PRODUKCJA ORAZ WDROŻENIE

INŻYNIERIA

PRODUKCJA

LOGISTYKA

WDROŻENIE

Po fazie prototypu tworzymy ostateczną dokumentację techniczną. Przeprowadzamy wszelkie niezbędne przygotowania techniczne, aby upewnić się, że projekty naszych klientów są produkowane i dostarczane w uzgodnionych terminach, kosztach i jakości. Po zakończeniu procesu produkcyjnego współpracujemy z naszymi klientami, aby zapewnić bezproblemową instalację tymczasową lub stałą.

SERWIS, NAPRAWA ORAZ RECYKLING

Nasze zespoły terenowe zapewniają usługę serwisową na całym świecie. Nasze produkty są naprawianeodnawiane a także poddawane recyklingowi pod koniec ich życia.

AUDYT PROJEKTU

KONSERWACJA

ANALIZA DANYCH

UTYLIZACJA