Co robimy?

W POSLINE od wielu lat z pasją i pełnym zaangażowaniem tworzymy:

 • materiały POSM,
 • rozwiązania Retail&Store
 • meble dla biur, hoteli oraz domów,
 • rozwiązania dedykowane.

Wieloletnie doświadczenie oraz zdobyta wiedza ekspercka pozwoliły nam stworzyć kompleksowy proces realizacji projektu, który pozwala szybko i efektownie przejść przez wszystkie jego etapy.

PARK MASZYNOWY oraz ZAKRES NASZYCH USŁUG

W celu świadczenia Państwu najwyższej jakości usług, wyposażyliśmy nasz park maszynowy w nowoczesne, precyzyjne oraz szybkie maszyny.

 • cięcie laserem
 • termoformowanie

Działamy w zgodzie z naturą!

TROTEC ATMOS POWERJET

Posiadamy nowoczesny, wysokowydajny system odciągu gazów, który został specjalnie opracowany pod kątem usuwania pyłu powstającego podczas obróbki laserem. Neutralizuje on szkodliwe opary i wytrącane substancje w 99.9% sprawiając, że działamy w zgodzie z naturą i nie powodujemy zanieczyszczenia środowiska. Eliminuje zapachy powstałe w procesie cięcia, zapewnia bezpieczną pracę lasera oraz czyste otoczenie!

LASER

TROTEC SP2000

Nasz laser ma obszar roboczy 1680 x 2510 milimetrów i doskonale radzi sobie z cięciem materiałów wielkoformatowych takich jak pleksi, akryle, sklejka, tekstylia, tektura i nie tylko. Innowacyjna technologia napędu i jego sztywna konstrukcja sprawiają, że SP2000 jest gotowy do produkcji 24/7. Dostęp z czterech stron umożliwia nieograniczony rozładunek i ładowanie nawet podczas cięcia przez maszynę.

Jesteśmy eko i dbamy o środowisko! Posiadamy filtr, który neutralizuje szkodliwe opary w 99.9% wytwarzane podczas procesu cięcia lasera.

Chciałbyś coś wyciąć laserem?

Wyślij nam zapytanie
 • frezowanie
 • oklejanie
 • cięcie

FREZARKA CNC

FREZARKA CNC INFOTEC 4121 EVO

Nasza frezarka CNC ma obszar roboczy 2,2 x 4,1 metra i doskonale radzi sobie z obróbką drewna oraz materiałów drewno pochodnych.

Naszą frezarkę wyróżnia:

 • wysoka precyzja oraz powtarzalność obróbki,
 • idealna krawędź po rozkroju,
 • optymalizacja rozkrojów płyty z zastosowaniem wydajnego algorytmu nestingu,
 • szybkie wiercenia oraz frezowanie w jednym zamocowaniu płyty,
 • możliwość wiercenia bocznego i cięcia pod nutę,
 • wykonanie elementów mebli twardych gotowych do oklejania (bez konieczności stosowania frezu wstępnego),

Chciałbyś coś u nas wykonać?

Wyślij nam zapytanie

PIŁA PANELOWA

HOLZHER Tectra 6120 Power

Nasz nowoczesny park maszynowy wyposażyliśmy w piłę panelową z belką dociskową firmy HOLZHER z serii Holzher CUT 6120 o mocy 15kW, która charakteryzuje się precyzją i estetycznym rozkrojem różnorodnych materiałów bez wyrwań czy uszczerbień. Piła jest wyposażona w innowacyjny systemem sterowania obrabiarki. Agregaty dużej mocy zapewniają bardzo wysoką produktywność oraz dużą elastyczność przy ekstremalnej wydajności. Szerokość cięcia jakie możemy wykonać maksymalnie 4250 mm, natomiast maksymalna długość cięcia to 4400 mm. Maksymalna wysokość cięcia to 95 mm.

Potrzebujesz wyceny? Zapraszamy do kontaktu.

Wyślij nam zapytanie

OKLEINIARKA

HOLZ HER SPRINT 1329 Multi

Wykorzystujemy nowoczesną okleiniarkę SPRINT 1329. Wyjątkowa siła HOLZ HER SPRINT polega na realizowaniu racjonalnej i perfekcyjnej obróbce wykańczającej różnorodnych profili w jednym przebiegu roboczym.  Urządzenie wyposażone jest w stacje frezowania wąskich płaszczyzn. Agregat ten eliminuje najmniejsze, widoczne wyrwania na materiale. Okleinuje wąskie krawędzie standotronem, PCV, ABS, zarabia naroża oraz przykleja doklejki z drewna litego do 8 mm. Dbałość o każdy detal zapewnia wysoką jakość naszych produktów końcowych.

PIŁA FORMATOWA

FELDER FORMAT-4 KAPPA 550E

W naszym parku maszynowym posiadamy bardzo wydajną pilarkę formatową FELDER FORMAT-4 KAPPA 550E o mocy 7.5kW oraz stołem wysięgnika 1250 x 650 mm. Dzięki zastosowaniu wysokogatunkowych stopów metalu, żeliwa oraz stopów aluminium jesteśmy w stanie świadczyć Państwu najwyższej jakości usługę. Nasze urządzenie cechuje się najwyższą precyzją a sterowanie z pozycji cyfrowego wyświetla pozwala na błyskawiczną konfigurację i obsługę Państwa zleceń.

Potrzebujesz wyceny? Zapraszamy do kontaktu.

Wyślij nam zapytanie

PIŁA FORMATOWA

FELDER K740S

Posiadamy również drugą bardzo wydajną piłę formatową FELDER K470S. Maksymalna wysokość cięcia to 140mm. Inteligentna przykładnica równoległa zapewnia imponującą produktywność maszyny. Model K 740 również idealnie nadaje się do obróbki niemetali, tworzyw sztucznych oraz materiałów kompozytowych. Nasze urządzenie cechuje się najwyższą precyzją i produktywnością co w przełożeniu, gwarantuje błyskawiczną obsługę Państwa zleceń.

Potrzebujesz wyceny? Zapraszamy do kontaktu.

Wyślij nam zapytanie
 • przygotowanie poligraficzne
 • druk cyfrowy
 • druk eco solvent
 • druk UV

DRUK UV

Hybrydowy ploter UV Liyu Platinum Q2

Posiadamy hybrydowy uniwersalny ploter do druku zarówno elastycznych materiałów z roli, jak i ciężkich, płaskich nośników o grubości do 50 mm. Nasz ploter  oferuje druk w rozdzielczości do 2880 dpi z imponującą prędkością osiągającą do 90m2/h. Dodatkowo biały atrament z lakierem umożliwia zadruk dużych powierzchni z imponującymi efektami wizualnymi w postaci wybłyszczeń i tłoczeń.

Potrzebujesz wyceny? Zapraszamy do kontaktu.

Wyślij nam zapytanie

DRUK EKOSOLWENTOWY

Wielkoformatowy ploter TrueVIS VF2 – 640

Nasz wielkoformatowy ploter drukujące z niespotykanie bogatą kolorystyką o żywych i naturalnych barwach, które zapewniają atramenty TR2 występujące aż w pięciu konfiguracjach, w tym nowy atrament zielony i pomarańczowy. Ploter zapewnia idealną jakość przy produkcji wszelkiego typu grafiki wielkoformatowej w rozdzielczości 1200 DPI.

Potrzebujesz wyceny? Zapraszamy do kontaktu.

Wyślij nam zapytanie